Konzolista.cz

2 minuty záběrů z hraní Watch_Dogs, vývojáři o odložení a Wii U verzi

novinkapátek 7. března 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 2 minuty záběrů z hraní Watch_Dogs, vývojáři o odložení a Wii U verzi
Včera Ubisoft konečně oznámil, že jeho dlouho vyvíjená hackerská akce Watch_Dogs vyjde na hlavní konzole 27. května, navíc u nás bude lokalizována formou titulků. Server Gamespot si mohl Watch_Dogs v minulém týdnu zahrát, takže natočil i záběry z aktuální verze pro PlayStation 4. Ukázány jsou nejen honičky ve městě, ale i přestřelky, tiché pasáže, případně hackování. Na video se můžete podívat níže v novince. Vývojáři dnes na svém blogu prozradili, že během posledních měsíců nepracovali jen na doladění hry, ale díky dalšímu času mohli odstranit situace, které se neustále opakovaly, a které by tak následně hráče rychle omrzely. Nyní už by se tak nemělo stát, že se budou opakovat situace, alespoň ne příliš často, dokonce i v databázi postav by měla být každá unikátní, což v minulém roce ještě neplatilo. Vývojáři se ještě vyjádřili k odložené Wii U verzi. „Pracují na ni vývojáři v Bukurešti, přičemž jsme chtěli, aby měli čas na experimentování s Wii U Gamepadem a zjistili, co můžou na Wii U dosáhnout. Je to zajímavá konzole, která má své silné stránky, a těch bychom chtěli využít. Nehodláme ale odkládat ostatní verze kvůli této jediné,“ řekl Dominic Guay serveru Polygon. Jonathan Morin na druhou stranu přiznal, že práce na Wii U verzi byly na chvilku pozastaveny, aby mohly být dokončeny ty ostatní. Vývojáři se k ní vrátí později. Kdy ale vyjde, to zatím nechce říci. V tomto roce by se ale majitelé Wii U měli dočkat.
Zdroj: UbiSoft, Polygon, Gamespot
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (52)

Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
Kira_Sakuya

fanda: hmm, tak chápu, že je z této hry zklamán... mělo to vyjít na ps3 a ne to odkládat, aby to pak vypadalo takto… mne to teď přijde jen jako další gta a moc se mi do toho nechce… ten wow efekt mne přešel a muselo by mne k tomu přivést třeba to, že to bude mít dobrý příběh atd… jinak nechápu, proč se autor otírá o order a co má společného s hrou úplně jiného žánru… ta hra bude úžasná a každým dalším videem se můj zájem zvyšuje… což u wd je obráceně… což jsem měl i u splinter cell, kde jsem trailer na e3 považoval za nej… a dalším a dalším videem jsem o hru ztratil zájem úplně…

eeeee
eeeee #můj názor

Lovefist_88: inFamous 2 ze vypada lepe? Ty mas proste nasazeny ruzove nostalgicke bryle :-). link

Chris Redfield
👍1

El_Scorpio: Tenhle pruser rozhodne neni kvuli "slabym konzolim" lol. Podivej se jak vypadaji jine next gen only tituly. Watch_Dogs se proste po graficke strance Ubi hrube nepovedl. Hru prezentovali na high end PC - jejich chyba.

Maverick_cz
Maverick_cz #G.B. club

pokud to nedokážou odladit na hardware ps4, kde je grafická karta slušná a tohohle "počítače" se prodalo jenom teď už 6milionů, tak nechci vědět, co budu muset mít za PC hardware, abych si to zahrál alespoň ve stejné grafice a jaký hardware pro grafiku lepší tak, aby to běželo na tom nepřebernym množství různých PC hardwarů spolu s windowsama :o)

Heymi9615
Heymi9615 ##nolife
👍1

Grafika špatná není,ale přijde mi vše matné,žádné odlesky,ať od lesklých povrchů,tak od skel....Díky té matnosti to vypadá jako GTA3,ovšem absolutně čisté a plynulé...Uvidíme co se z toho vyklube. Jinak koncept hry se mi líbí,ale pokud to bude opravdu vypadat takhle,tak to day-1 asi pro mě nebude. Spíš časem.

El_Scorpio
El_Scorpio #PS3 4ever
👍1

Hra nie je z PS3, lebo rovnaká grafika je aj v Story trailery. A nevidím dôvod, prečo by Ubisoft mal robiť trailer "podradnej" verzie. Každopádne, hra bola vyvíjaná na PC a na hernom PC bola očividne doteraz aj prezentovaná (zdravíme Microsoft), teraz vývojári očividne zistili, že ten "next-gen" až taký next-gen nebude. Ale čo čakáte, keď obaja rivali sa zamerali hlavne na cenu? Wow efekt žiaden, každopádne na hru sa teším a grafiku až tak neriešim. Možno aj preto, že beriem PC verziu[s6]

Lukasneo
Lukasneo #GAMER

link tady mate cele video... ma to snad 14 minut... a video hlasa PS4 verze.... Pane Boze to je sila.... cekal sem fakt hodne,ale tohle me vyrazilo dech.mm

sweat55
sweat55 #Gojira

Ještě že je GTA V [s16]

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍3

ten skok na mostě je jako z dob ps2.

Starky
Starky #NaughtyGod
👍2

Ta davova hysterie tady neni uplne na miste, pusobi to ponekud hure nez minule ukazky, ale slova jako hnus a nebo grafika z PS2 jsou trochu silna kava.To nasviceni je skutecne divny, ale zase nejaky obrovsky propad grafiky, ktery tu nekteri popisuji tam nevidim.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only

Altar: to ale nic nevysvetluje, jen rika ze hra neni downgejdovana ale co to vidime na videu za hnus. Nejvic je to videt na tom aute.

miky20
miky20 #One& only

Hra bude super.

Arrozo
Arrozo #PS5
👍2

Tak nevím...v Infamous píšete, ať se nesoudí hra, aniž by ji kdo hrál a tuhle jste snad hráli?:D

jesterkacz
👍2

vy jste přesvědčeni že je to s old gen ale no tak na old gen to bude vypadat hůř, grafika mi přijde horší ale nebude to věc kvůli čemu bych si to neměl koupit kupuji si to kvůli originalitě a ne grafice, grafika je jen bonus a vypadá hůř ale pořád dobře [s14]

altar
altar #Dagra_22
For_est-5

Taky nevěřím, že to je z ps4 verze, to je z ps3 a zítra vyjde článek, že se Ubisoft omlouvá a pokud je to ps4 verze, tak by to byl teda pěkný trapas pro Ubisoft, protože gameplay z E3 je absolutně propastný

Seth123

El_Scorpio nebudu ti psát že nechci na wiiu/3ds multiplatformy, ano rád si je zahraju ale 100% dám přednost exluzivitě než multiplatformní hře která do půl roku bude na eshopu za pár šupek.

fanda tož to jsi ochuzen o velice krásné slovo řiť :)

Lovefist_88
👎2
👍1

tak po tomhle shlédnutí jsem pevně přesvědčen, že to je z PS3/X360. ta hra nemá ani pořádné vyhlazování viz. elektrické vedení je zubatý jako prase. na druhou stranu pokud jde o old gen, tak je to nadprůměrná záležitost. no prostě tomu nevěřím, že tohle běží na PS4/Xone

eeeee: jak jsem psal výše, v případě old gen nadprůměr, ale GTA5, Just Cause 2, Infamous 2 vypadají lépe.

Harnet
Harnet #SONY

srovnani Watch Dogs, jak to vypadalo driv a jak to vypada ted link [s3]

Conan80
Conan80 #Conan80
👍1
👎1

Tohle neni gameplay s ps4 tomu neverim, tak že jsem v klidu..

Harnet
Harnet #SONY

Taky se mi zda, že to vypada o neco hur, než drive, koncept hry je na vybornou, tak snad....

dado20
👍1
👎1

fanda: ako povieš dedo;)

eeeee
eeeee #můj názor
👍3
👎1

Co je to za divny hate? Ta hra vypada vyborne, ktera hra na ps3 s otevrenym svetem podle vas vypada lepe?

Starky
Starky #NaughtyGod

Cele je to trochu divny, ale pockal bych na dalsi ukazky a info.

Snad hru neceka stejny osud jako Forzu 5, ta ma taky dve scela odlisne verze, verzi E3 2013 a verzi pro Xone.

dado20
👍5
👎2

Uvidime toto je fakt hnus, no nič aspon o investiciu menej hier je dost nikto nebude kupovat takýto odpad...

Jo a skoro by som zabudol... fanda polib nám všetkým plejkám řit:)

pitrsone
pitrsone #Trololo
👍2

Podle starších videí jsem si jist že jsou to záběry z old-genu. Co jsem viděl dřív se nedá porovnat s tím dnešním hnusem. Kdyby the division mělo taky takovej vzhled tak bych byl totálně vytočenej.

Kira_Sakuya
👍2
👎1

teď vážně... tohle je fakt ps4/x1? tohle je podprůměrná grafika prvních her ps3... navíc mi to připadá teď více jako gta a ne jako sin...

For_est-5
👍1
👎1

fanda: to není ps4 to je bohužel enginem, který musí být přispůsobivý na všechny platformy, pokud je hra dělaná pouze na ps4 nebo jen na next gen konzole, tak má grafiku o jaké si můžeš nechat jen zdát [s9]

qbickcze
👍2

Zlaty GTA

bibach

ta grafika je od prezentace na e3 opravdu horší a to hra měla vyjít v listopadu 2013 a výchází 27.května2014 mělo se jednat o doladění hry samotné možná Ubisoft odložit Watch Dogs z důvodu, že zjistil, že na nových konzolích hra jednoduše nefunguje jak má. Proto museli autoři snížit detaily a celkově upravit atmosféru se všemi maličkostmi.Jak jinak si vysvětlit prázdnější ulice ve městě, menší a nevábně vypadající exploze nebo kouř? Celkově tyhle změny působí špatným dojmem a ničí atmosféru hry.mám obavy že tohle odradí spoustu hraču a jsem zvědav jak bude PC verze nejspíš o dost lépe[s13]

Související články

Nejčtenější články