2 minuty záběrů z hraní Watch_Dogs, vývojáři o odložení a Wii U verzi
novinka•pátek 7. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: UbiSoft
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
Komentáře (52)
fanda: hmm, tak chápu, že je z této hry zklamán... mělo to vyjít na ps3 a ne to odkládat, aby to pak vypadalo takto… mne to teď přijde jen jako další gta a moc se mi do toho nechce… ten wow efekt mne přešel a muselo by mne k tomu přivést třeba to, že to bude mít dobrý příběh atd… jinak nechápu, proč se autor otírá o order a co má společného s hrou úplně jiného žánru… ta hra bude úžasná a každým dalším videem se můj zájem zvyšuje… což u wd je obráceně… což jsem měl i u splinter cell, kde jsem trailer na e3 považoval za nej… a dalším a dalším videem jsem o hru ztratil zájem úplně…
Lovefist_88: inFamous 2 ze vypada lepe? Ty mas proste nasazeny ruzove nostalgicke bryle :-). link
El_Scorpio: Tenhle pruser rozhodne neni kvuli "slabym konzolim" lol. Podivej se jak vypadaji jine next gen only tituly. Watch_Dogs se proste po graficke strance Ubi hrube nepovedl. Hru prezentovali na high end PC - jejich chyba.
pokud to nedokážou odladit na hardware ps4, kde je grafická karta slušná a tohohle "počítače" se prodalo jenom teď už 6milionů, tak nechci vědět, co budu muset mít za PC hardware, abych si to zahrál alespoň ve stejné grafice a jaký hardware pro grafiku lepší tak, aby to běželo na tom nepřebernym množství různých PC hardwarů spolu s windowsama :o)
Grafika špatná není,ale přijde mi vše matné,žádné odlesky,ať od lesklých povrchů,tak od skel....Díky té matnosti to vypadá jako GTA3,ovšem absolutně čisté a plynulé...Uvidíme co se z toho vyklube. Jinak koncept hry se mi líbí,ale pokud to bude opravdu vypadat takhle,tak to day-1 asi pro mě nebude. Spíš časem.
Hra nie je z PS3, lebo rovnaká grafika je aj v Story trailery. A nevidím dôvod, prečo by Ubisoft mal robiť trailer "podradnej" verzie. Každopádne, hra bola vyvíjaná na PC a na hernom PC bola očividne doteraz aj prezentovaná (zdravíme Microsoft), teraz vývojári očividne zistili, že ten "next-gen" až taký next-gen nebude. Ale čo čakáte, keď obaja rivali sa zamerali hlavne na cenu? Wow efekt žiaden, každopádne na hru sa teším a grafiku až tak neriešim. Možno aj preto, že beriem PC verziu[s6]
link tady mate cele video... ma to snad 14 minut... a video hlasa PS4 verze.... Pane Boze to je sila.... cekal sem fakt hodne,ale tohle me vyrazilo dech.mm
Ještě že je GTA V [s16]
ten skok na mostě je jako z dob ps2.
Ta davova hysterie tady neni uplne na miste, pusobi to ponekud hure nez minule ukazky, ale slova jako hnus a nebo grafika z PS2 jsou trochu silna kava.To nasviceni je skutecne divny, ale zase nejaky obrovsky propad grafiky, ktery tu nekteri popisuji tam nevidim.
Altar: to ale nic nevysvetluje, jen rika ze hra neni downgejdovana ale co to vidime na videu za hnus. Nejvic je to videt na tom aute.
Hra bude super.
Tak nevím...v Infamous píšete, ať se nesoudí hra, aniž by ji kdo hrál a tuhle jste snad hráli?:D
vy jste přesvědčeni že je to s old gen ale no tak na old gen to bude vypadat hůř, grafika mi přijde horší ale nebude to věc kvůli čemu bych si to neměl koupit kupuji si to kvůli originalitě a ne grafice, grafika je jen bonus a vypadá hůř ale pořád dobře [s14]
link
Taky nevěřím, že to je z ps4 verze, to je z ps3 a zítra vyjde článek, že se Ubisoft omlouvá a pokud je to ps4 verze, tak by to byl teda pěkný trapas pro Ubisoft, protože gameplay z E3 je absolutně propastný
El_Scorpio nebudu ti psát že nechci na wiiu/3ds multiplatformy, ano rád si je zahraju ale 100% dám přednost exluzivitě než multiplatformní hře která do půl roku bude na eshopu za pár šupek.
fanda tož to jsi ochuzen o velice krásné slovo řiť :)
tak po tomhle shlédnutí jsem pevně přesvědčen, že to je z PS3/X360. ta hra nemá ani pořádné vyhlazování viz. elektrické vedení je zubatý jako prase. na druhou stranu pokud jde o old gen, tak je to nadprůměrná záležitost. no prostě tomu nevěřím, že tohle běží na PS4/Xone
eeeee: jak jsem psal výše, v případě old gen nadprůměr, ale GTA5, Just Cause 2, Infamous 2 vypadají lépe.
srovnani Watch Dogs, jak to vypadalo driv a jak to vypada ted link [s3]
Tohle neni gameplay s ps4 tomu neverim, tak že jsem v klidu..
Taky se mi zda, že to vypada o neco hur, než drive, koncept hry je na vybornou, tak snad....
fanda: ako povieš dedo;)
Co je to za divny hate? Ta hra vypada vyborne, ktera hra na ps3 s otevrenym svetem podle vas vypada lepe?
Cele je to trochu divny, ale pockal bych na dalsi ukazky a info.
Snad hru neceka stejny osud jako Forzu 5, ta ma taky dve scela odlisne verze, verzi E3 2013 a verzi pro Xone.
Uvidime toto je fakt hnus, no nič aspon o investiciu menej hier je dost nikto nebude kupovat takýto odpad...
Jo a skoro by som zabudol... fanda polib nám všetkým plejkám řit:)
Podle starších videí jsem si jist že jsou to záběry z old-genu. Co jsem viděl dřív se nedá porovnat s tím dnešním hnusem. Kdyby the division mělo taky takovej vzhled tak bych byl totálně vytočenej.
teď vážně... tohle je fakt ps4/x1? tohle je podprůměrná grafika prvních her ps3... navíc mi to připadá teď více jako gta a ne jako sin...
fanda: to není ps4 to je bohužel enginem, který musí být přispůsobivý na všechny platformy, pokud je hra dělaná pouze na ps4 nebo jen na next gen konzole, tak má grafiku o jaké si můžeš nechat jen zdát [s9]
Zlaty GTA
ta grafika je od prezentace na e3 opravdu horší a to hra měla vyjít v listopadu 2013 a výchází 27.května2014 mělo se jednat o doladění hry samotné možná Ubisoft odložit Watch Dogs z důvodu, že zjistil, že na nových konzolích hra jednoduše nefunguje jak má. Proto museli autoři snížit detaily a celkově upravit atmosféru se všemi maličkostmi.Jak jinak si vysvětlit prázdnější ulice ve městě, menší a nevábně vypadající exploze nebo kouř? Celkově tyhle změny působí špatným dojmem a ničí atmosféru hry.mám obavy že tohle odradí spoustu hraču a jsem zvědav jak bude PC verze nejspíš o dost lépe[s13]