17 minut dlouhé video z hraní post-apokalyptické taktické dobrodružné hry Miasma Chronicles

novinka  2
Martin Šmíd, 16. 2. 2023 19:10
Je tomu už pomalu rok, co vývojáři ze studia The Bearded Ladies, kteří si udělali mezi hráči dobré jméno tahovou post-apokalyptickou hrou Mutant Year Zero: Road to Eden, oznámili svoji novou hru Miasma Chronicles. Vzhledem k předchozí práci studia asi moc nepřekvapí, že jde o taktickou dobrodružnou hru, odehrávající se v nepříliš vzdálené budoucnosti, kdy Ameriku roztrhla hrozivá síla známá jako Miasma. Delší dobu jsme o hře neslyšeli, ale protože vývoj pokročil, zveřejnili dnes vývojáři hned 17 minut dlouhé video se záběry z hraní. Video naleznete níže v novince.

„Seznamte se s Elvisem, mladým mužem, kterého rodiče jako dítě přivezli do hornického městečka Sedentary. Matka ho zanechala v péči robotického staršího "bratra" a dala mu záhadnou rukavici, s níž může ovládat Miasmu. Vydejte se s bratry na výpravu napříč post-apokalyptickou pustinou, abyste našli odpovědi, po kterých touží. Odpovědi, které mohou navždy změnit běh lidských dějin,“ stojí v popisku hry.

Hra Miasma Chronicles zatím nemá stanovené datum vydání. V plánu je ale na letošní rok pro PC a konzole současné generace PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Zdroj: TZ

Miasma Chronicles

ps5xsx
505 Games, The Bearded Ladies
Datum vydání hry:
23. 5. 2023
KARTA HRY
7/10

Komentáře