Konzolista.cz

15 minut z akce The Order: 1886

novinkapátek 12. prosince 2014Martin Šmíd
Hlavní obrázek článku: 15 minut z akce The Order: 1886
Sony během PlayStation Experience prezentovala novou úroveň z akční hry The Order: 1886. Tento týden rozeslala herním novinářům z ní hned 15 minut dlouhé gameplay video v plné kvalitě, aby se mohly připravit různé články nebo video preview, ale video jako celek se nemělo k hráčům dostat. Dostalo, což se tak nějak dalo čekat, přičemž se na něj můžete podívat níže v novince. The Order: 1886 vychází exkluzivně pro PlayStation 4 už v únoru příštího roku, přičemž podle herních novinářů, kteří si mohli hru zahrát, se shodují, že se jedná o to vůbec nejhezčí, co se zatím na nových konzolích objevilo, navíc ani hratelnost není špatná.
REKLAMA

Tvoje reakce na článek

Načítání...
Pro hodnocení článku se musíte přihlásit

Galerie

Komentáře (27)

Přidejte svůj názor do diskuze!
Pro přidání komentáře se prosím přihlaste.
smrtijed1

xpastic-MP tam nebude,no zatim co se tyce vizualni stranky tak naprosto uzasne konecne se my splnil sen kdyz jsem rikal asi pred 10 lety kdy hry budou vypadat jak film Final Fantasy Esence zivota a konecne se to stalo takto by mnely vypadat vsechny hry na Next-gen Order bude prvni prava Next-gen ktera to vse v pristim roce odstartuje a potom se to bude jen hrnout tech skvelych her nema cenu je vypisovat jednuduse pristi rok bude nabusenej a u mne nejdrasi v roce ted uz jen cekat do 20 unora kdy to budu mit v PS4.

pastic

Ta specialni edice viz link

pastic

Bude to pecka.K tomu nabušene MP a jasná koupě.Beru i specialni edici s figurkou.

eeeee
eeeee #můj názor
👎7
👍4

Stale me nic nepresvedcilo, ze pujde o neco vic, nez vyhypovany ciste konzumni titul zamereny na masy bez vetsi herni hloubky.

BlacksheepTNT
BlacksheepTNT #PS4 Only
👍1

Grafika pěkná, teď už jen aby to mělo pěkný příběh a dobře se to hrálo.

MontanaCZ81
MontanaCZ81 #Buldok
👍4

Pokud k tomu hodi CZ titulky tak to bude pecka,ale i kdyz ne tak kupuju!!!!

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍4

Takže 2 hry, z toho si za jednu zaplatil plnou cenu, ale u každého článku jsou tvé komentáře jak je všechno na ps4 k ničemu a přitom na tom nemáš pořádně co hrát [s6] To si buď opravdu nevidíš do úst nebo máš plnou hlavu toho zeleného hnoje.. nevím co je lepší :D

MARTASLJ
👎3

Keby sa tá hra nehrá sama tak by to nebolo až také zlé. Ten QTE kde už len odpočítaval 1-2-3 - to bol trapas. Tu QTE dosiahnu novú úroveň trapnosti - už len ja na prdnutie použijú QTE. Obyčajná strieľačka s kopou QTE v peknej grafike no s čiernymi pruhmi.

Loser
👎2

škoda tech pruhu,jinak bych to i zkusil[s1]

GaMbLeRcz
👍2

co dodat.tunelovku kterou si musím zahrát!

žakelin4
žakelin4 #PRO
👍3

Že jsou zelení blázni to jsem věděl, ale že až takoví. Tohle nezlepší už ani Chocholoušek :D KAzi: zajímalo by mě kolik máš na ps4 her? Myslím ty co sis koupil, ne stáhl z pluska?

risix
👍7

"Uměle vytvořený zájem o PS a pak si plejky tu myslí, že jsou na vrcholu "

Jj těch skoro 2x více majitelů PS4 oproti Xbone v krámě platilo uměle vytvořenýma pěnezma. :).

Stinky Johnny
Stinky Johnny #Kup si GP
👍4

Kazi:to XO je tak úžasná konzole, na kterou vychází tolik úžasných her, že odcházíš dle tvých slov hrát na PC a když vám tenhle web tak nevyhovuje, tak proč sem furt chodíte a nezaložíte si vlastní web o xku[s6]

GAME MANIAC
GAME MANIAC #Skully_CZ
👍2

Jak jsem psal v předchozí novince, čim dál víc mě to táhne. Doufám v české titulky, to by byl ještě o něco lepší zážitek [s14]

michalCZ
michalCZ #LP is BEST
👍1

vypada to mnohem lip nez novy Uncharted :)

Abe
👍4
👎1

PS4 nemám, zatím tady nebylo nic u čeho bych si řekl Wow, to musím mít. Tohle je první hra, díky které začínám uvažovat o PS4. Tunel mi nevadí, Uncharted ukázal že se to nechá udělat kvalitně a může to i bavit. The Order navíc boduje super atmsoférou a zajímavou volby dobového zasazení.

Offon
Offon #Close it.
👍9

Kazi kazi..... A kdy ty pochopíš, že absolutně nikoho nezajímá že máš shit jménem PS4 :D To jsi tak stupidní že si myslíš, že když máš "všechny" konzole, tak tvůj hate je objektivní? nebo že to z tebe nemůže udělat fanboye?

Ondrej120
Ondrej120 #LIN - KIN

Zkoušel jsem na Playstation Nation a totálně mě to nebavilo ale možná jen špatně zvolená ukázka, protože tohle už vypadá lépe :)

426kahemi
👍12

Kazi, už je to fakt trapné... drogbazzzz tu stačí jen jeden, více fakt netřeba...

PS3Fanboy
PS3Fanboy #Ni no kuni
👎2

Opravdovej svět je steam

BenjaminL
BenjaminL #Fuck off
👍15

Kazisvet je dukazem, ze nervozita xbotu z tehle hry narusta s kazdym videem, protoze tohle na jejich oblíbeném zařízení nebude, haha! Kazisvet uz ma nejspis tik v oku a bere leky na uklidneni.

SmartLion
👍10

KazisvetCze: LOLec, však ono dost dobře nejde psát o neexistujících hrách na XOne ;-).

Harnet
Harnet #SONY
👍12

To vypada huste, bude to paradni jizda a poprosim CZ titulky [s7] Day1

JOHN CENA
JOHN CENA #NaughtyDog
👍11

kazi-už by jsi mohl přestat brečet :( každý zná tvůj názor na sony už si nám to tu popsal 100x takže nemusíš se pořád dokola opakovat tak si běž brečet někam jinam prosím tě už je to trapné v každém příspěvku co se týče playstationu tak jenom kecat a hejtovat ale chápu tě asi nemáš nic lepšího na práci než sedět u pc a pořád nám cpát tady ty tvoje názory na psko a jestli je konzolista placen za hype sony tak ty jsi v tom případě placen za hate na sony asi tak ale když to někoho baví tak proč ne :)

Predicktor soky
Predicktor soky #Old shatterhand
👍23

Kazisvěte a co bys chtěl o xbone psát? že nefunguje pořád MP v halo kolekci a nebo že Gearsy vypadají neskutečně, ale nikdo je zatím neviděl? Nezáviď, vymaluj si byt a vypni všechny ty konzole co prý máš..

Offon
Offon #Close it.
👍10

Kazi: Pokud zájmem myslíš neustálej brekot Xbotů v Sony novinkách tak asi ano. Ale že vy jste za to taky placený? Za ten brekot..

etj
etj #etj
👍25

KazisvetCze :ty jsi dobrej frustrát :-D

Související články

Nejčtenější články