15 minut dlouhý trailer na akční hru Dying Light 2 Stay Human
novinka•čtvrtek 2. prosince 2021•Martin Šmíd•

Zdroj: Warner Bros.
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Sony bude i nadále investovat do vývoje live service her
novinka
Nové video z hraní Assassin's Creed: Black Flag Resynced ukazuje Havanu
novinka
Hodina z hraní nadějné závodní hry Clutch od Maverick Games
novinka
Hry Kingdom Come: Deliverance II se prodalo šest milionů kopií, byl přidán nový úkol
novinka
Dvanáct minut dlouhý trailer na akční RPG hru The Relic: First Guardian
fórum
4K TV k PS4 PRO
novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Nový trailer na animovaný film Sekiro: No Defeat
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
Komentáře (20)
@Darkzur: sakra, uz jsem byl unaveny a nepozorný, nevšiml jsem si.
Už mám na to dovolenou v práci ale nakonec to stejně dopadne tak že tam bude málo lidí a budu muset jít na půl noc do 8: 00 no a v 9 se otevírá Jrc, to je tak u každé hry
Pecka vyjde to i na ps5 s 60 fps ?
Na hru sa celkom tesim je niekde potrvrdene ci to bude mat aj coop ako jednicka ?
Tohle bude bomba už se nemohu, dočkat a dneska jsem si objednal deluxe edici.
Vypadá to lépe jak jednička. Animace na sebe krásně navazují celé je to takové plynulejší a i enemaci padají na jednu dvě rány. Jako vypadá to fakt pěkně.
@Petr Krýda: Bouzel, jako duvera na nule. I ten R* si to pekne posral s tim remakem. Jedini komu verim jsou interni studia Sony takze Horizon se predobjednat nebojim.
@Bamboocha909: Bohužel je škoda to jaké doby jsme se dostali, kdy nemá absolutně cenu dělat předobjednávky, když nám vychází nedodělané hry. Jediná vyjímka pro mě je v roce 2022 Elden ring kde opravdu vývojářům věřím, že nedostanu v den vydání betu.
Tesim se vypada to paradne ale dokud neuvidim gameplay na PS5 a recenzenti nebudou mit v ruce kopie na vsechny platformy tak to nekoupim. Koukam na tebe CD projekte.
Já se těším jako malý. Mám husinu jen když na tu hru pomyslím. V únoru si vyberu celou dovolenou.
Vypadá to famózně, nemůžu se dočkat
Samozřejmě to bude pecka a už se těším ale stále mě trochu mrzí že bude měně zombie a víc lidí.
Ty vole, já už to chci 🤤, škoda, že to nevyšlo před svátky.
🤤Jedním slovem nádhera!
@patrcz: Si kup plenky a uvidíš
Nevím jestli na tohle nejsem moc připosránek ale láká mě to.
@xNogin: dávno potvrzené
@xNogin: mas to napsano přímo v článku 🤭🤷♂️🙉😂ano budou
ví někdo, jestli budou ty CZ titulky nebo ne?
Ať už je to tady! Spolu s GoW nejočekávanější hra příštího roku :)