12 minut ze singleplayeru Battlefield: Hardline

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (15)
Nejoriginálnější a na první pohled z fleku nejlépe vypadající Battlefield. Nevím co hráči od FPS očekávají, další hru za mariňáka? Já už jsem přesycen a tohle na mě působí hodně dobře. Hold to nejsou padající mrakodrapy, přestřelky ve válečné zóně za doprovodu mohutných výbuchů, tak se z toho dětska neposerou.
vypadá to huře než bf3 možná to tam ještě vylepšili ty květináče s gánžou třeba to bude mít i hratelnost ale tak zadarmiko bych to bral stejně sem jim už dal dost za bf3 + datadisky takže zůstávám u bf3 a hotovo
Tenhle rok mě už zajímá je Minecraft PS4 a Gta 5 PS4 :)
[s15][s15][s15]
já si SP BFHL za 3 - 4 kilka zahraju[s14], u BF4 se mi vcelku líbil (u MP hry to je ale ironie co?), jinak já jsem v BF3 spokojenej, hlavně že mám všechno co potřebuju...zrovna ráno jsme to tam docela podrtili[s4] a čekám, co vyleze z BF5 nebo BC3.
EDIT: Předpokládám, že se jedná o záběry z PS3, páč to current-genově moc nevypadá...
ten sp vypada taky fajne .aspon to neni posraNej kosmir ALA new codko jump jump kill :-) tohle je zmena ktera me osobne se libi .......... kua musim si pustit BAD BOYS a BAD BOYS 2 ...........
asi budu jedinej kdo si to zahraje:-)))
Popsal bych to asi jako další "moneymaker" s minimálními změnami...no uvidím třeba budu mile překvapen (ale spíše ne)
Letos se to asi vykašlu. Beta mě vůbec nebavila.
Ty voe je to dobrý!Lepší než nějakej robotickej,vesmírnej COD :-D
nic moc tohle už není battlefield [s13]
Úplne bez srandy to vyzerá OTRASNE.
Jka schválně střílel vedle nich at ukáže ten model scriptovane destrukce lol
Je mi zle, sotva se na to podívám :D Doufám, že BF5 taky nebude přeskinovanej BF4 :D
Nuda. Raději jsem šel čůrat, než se na to dívat.