11 minut z Assassin’s Creed Unity

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
Komentáře (34)
Pohyb je až moc rychlej - skok o 2 metry vejš - je už moc a ano, to seno v kostele je takový... Hrozně okatý... Kdyby tam byla kašna, nebo látkovej stan, kladka nebo cokoliv bylo by to lepší. Ale to kotě mě rozesmálo...
Stejně day one
Nepřipadá mi to moc rozdílné od AC black flag. [s8]
Neskutečně mnoho až směšných chyb, které se táhnou sérií. Nevadily by mě v 1 nebo 2 díle ale v 3 to už vadí hodně a je to prostě trapné okaté. V podstatě úplně všechny principy stejné od 2 dílu.
Konecne vypadá plizení jako plizeni a ne jako porochaska typu ja jsem vam sem vlez a co ma jako bejt[s14]
To bude krásný město! [s16]
Libi se mi jak prekopali pohyby, vypada to ted urcite lip.. sem tam se objevila nejaka chybka ale to urcite do vydani doladi. Libi se mi to celkove ale je pravda, ze jsem cekal graficky trochu skok
Bude to 16dlc s časovou exkluzivitou;) probíhá teď boj která bude ta šťastná ;)
Nevíte jestli tam bude i skok důvěry? Edit: Dobrý dopíšu komentář a v gameplayi je skok důvěry tak nic
tak jak se zda vubec nic se nezmenilo zas je celi zaklad hry z AC 2 zas to nudne sledovani,zas to nudne lezeni na veze abych odhalil mapu a zas ty vsechny nudne aktivity co byli v kazdem dilu a ktere me nuduli uz i AC brothehood(v black flag uz me treba to sledovani vyslovene sralo),doufal jsem ze kdyz to ma byt prvni dil na next gen ze ten vyvoj vemou od zacatku,ale ne zas 50 procent hry sebrali z AC2.
Furt stejná blbost dokola, jediná jednička pro mě byla dobrá, ale zbytek nuda nehorázná a toto nebude vyjímkou.
Celá ta next-gen grafická sláva je jen o nasvětlení a detailech - tohle je jako WD oproti old-genu jen o rozlišení, texturách a lepším vyhlazovani. Absolutní výsměch a lenost.
Původní ukázka byla render jak prase :) V této ukázce např.particles efekty nula a s tím nemá kvalita videa co delat pokud to nejede v 480 apod.)
norbish video snižuje kvalitu točené hry ;) pokud na e3 vypadalo lepe mohlo za to i třeba tohle ;) třeba to nahrávali něják jinak
Opravdu to vypadá na značný downgrade grafiky od E3...takže Ubi si vesele jede dál svůj styl klamání hráčů - nejdřív Watch Dogs, pak The Division a teď už i Assassin[s15]
Toto by utahl (s par upravami) i old gen [s3]
Pořád je tam neskutečné množství kravin co nepřekousnu. Nejsem prostě cílovka-proti tomuhle je pac-man ultimate stealth experience. Je aspoň potěšující vidět ze stupidní odpočítávání při pronásledování(když nevidíte cíl)je pryč ale to je asi vše...Lobotomie všech stráží a kolemjdoucích je naopak ještě skandalnejsi než kdykoliv v minulosti :) Komentátor se chvastá ze to okno je jedno z deseti možných vstupu - haha co těch 9jinejch změní? Ve finále jste stejně tlačení zabít toho šulina při zpovědi jinak se rozjede alarm jak kráva to garantuju :) Ty dva kamiony se slámou uprostřed/uvnitř Notredame to je taky level design :D atd..atd... Proste neeee ale nic proti :) Přítelkyně byla nadšená - sérii miluje :) Za naši rodinu tedy tuhle sérii podporuju zase sběratelkou...achjo :D
Nezavidim fanouskum tehle hry :D Ti museji mit pracovat i po nocich aby stihali kupovat pokracovan,ktere se objevuji jak na bezicim pasu :D Kezbych dostaval tolik dilu od mych oblibenych her [s12]
Zdá sa mi to alebo tam obcas doskakuju postavy v dave?
Toshiba25 neboj to jim ukáže bezesporu Naughty dog jak se má pořádně zacházet s novým HW :)
Kdyby ukázali aspoň Gameplay z Far Cry 4 nebo GTA5 či Minecraft na tom gamescomu AC:U už známe jako bychom ho už hráli :D
Grafiku nemyslím, jo je tam kupa loutek a v pěkným kabátku ale je to zas to samý. Ac mě vždy bavilo. Zachvíli to bude jako např konečný seriál ulice.
to vypadá uplně super [s6][s6]
Nevim ani nechápu proč ty hry nejsou o hodně lepší a hezčí, pamatuji si. jak je oldgen konzole brzdí a ted když mají nextgen, tak je to pořád stejné akorád se mění rozlišení a nebo jak se nějaké větvičky hýbají, to je fakt výsměch[s3] !
Série kde jsem začal a zároveň skončil dohráním jedničky...a video mě nepřesvědčilo,že se to vydáním Unity změní...
Vypadá to dobře ale pro mě tahle doba nic moc tak možná až ve slevě
pitrsone asi jseš taky jeden z lidí, kteří si myslí, že next gen je asi nějaká fotorealistická grafika a nic víc :D
Nemozem si pomoct, ale prislo mi to vizualne docela horsie od E3ky... :)
Ty pohyby vypadaj dobře, ale zdá se mi to, nebo tam je kolikrát pohyb přes obejkt? Snad se těmhle chybám ve finální hře vyvarujou..
Hele bude to dobrý ..... [s1] Zahrajem si .... [s12]
[s7] tohle je AC jak má být.