1 milion předobjednávek akce inFamous : Second Son
novinka•čtvrtek 20. března 2014•Martin Šmíd•

Zdroj: Sony Computer Entertainment
REKLAMA
REKLAMA
Tvoje reakce na článek
Galerie












Reklama
























novinka
Jason Schreier: Hry PlayStationu nevydělaly na PC dostatečné množství peněz
novinka
V pátek při letecké nehodě zemřel jeden ze spoluzakladatelů Ubisoftu
novinka
Lokální kooperace Halo: Campaign Evolved nebude vyžadovat PlayStation Plus
fórum
Think before you sleep
novinka
Podle analytiků by Sony mohla odložit uvedení své nové konzole
novinka
Rockstar Games zveřejnil oficiální cover art akce Grand Theft Auto VI
novinka
Capcom v současnosti neplánuje remake hry Resident Evil 5
novinka
Sony chce zvýšit hodnotu PS5, i proto končí s vydáváním singleplayerových her na PC
novinka
SEGA oznámila kolekci Two Point Hospital: Full Health Collection pro současné konzole
special
Historie série Metroid: Zrod legendy jménem Samus Aran
Komentáře (25)
Já už to hraju od úterý a musím říct, že je to fakt pecka :) Takhle mě dlouho hra nebavila. Kluci ze SP si s tím moc pěkně pohráli a všechno tak krásně spolu pasuje :D Ta hratelnost je úžasná a grafika jak by ssmet :)
milhaus litr je ok
qbickcze01: je to vonku, tak ako som písal .... minimálne 7/10 takže obavy boli zbytočné
Souhlasim, ze nedostatek podobnych titulu napomuze prodejnosti, ale co se tyce hladu, ma snad xbox neco ekvivalentniho, nebo xbox hraci chodi hladove slintat sem? A kdy oni ziskaji neco takoveho?
Nn svrbenie v podbrusku to urcite neni :) soudim pouze dle svych zkusenosti s 1 a 2 dilem,ktere me nebavili...ale je to pouze muj individualni nazor,kterej nemusi byt zcela objektivni. Otazka je ,co je dobre hodnoceni ...v dnesni dobe byva 7/10 uz docela pruser . Jak jsem ale rekl... uvidime
a ako si na to prišiel? svrbenie v podbrušku alebo?.... zatial sa o hre ludia vyjadrujú nadšene, ako nechcem hovorit že to bude 10/10 ale myslim si že hra nepojde pod 7
Mam takove tuseni ,ze recenze nedopadnou moc dobre...uvidime
Kanive videl bych to na litr, coz ale pristi tyden tezko nekdo vcetne tebe nabidne. pockam, budu sledovat GB, nemusim mit hned.
milhaus co je dobrá cena? :))
milhaus já ji přece neprolítnu, dneska ji začnu a v pondělí prodávám, to stihnu odehrát určitě 25 hodin :)
Kanive no a neni to skoda, prvni poradna ps4 hra, koupis za plnou cenu a rychle prolitnes? ale nemyslim to nijak spatne, taky jsem takovy byval[s16] no kdyz das dobrou cenu, tak jo, jinak pockam, nemusim mit hned.
Gmok4: Hra se podle mě neodehrává pouze v noci, viděl jsem i gameplay videa ze dne [s1]
milhaus můj problém? Tak mám volnej víkend a nevěřím tomu, že by to bylo delší... Klidně ti to prodám za pár kaček ;-)
Přeji jim i 2 miliony.Z mého pohledu neonová nuda. Nikomu hru nezávidím a užijte si jí.Můžu ji mít pujčenou zadarmo ale děkuji nechci.Příjde mi srandovní že se hra odehrává jen v noci ale na druhou stranu by jinak ta neonová zábava skončila.Ok už končím nebudu kazit to vaše mega nadšení.[s14]
Kanive to je ale tvuj problem, ze dohrajes za vikend[s14] na druhou stranu diky takovym jako ty si tuto hru muzu koupit uz pristi tyden za lepsi cenu:-)
Už u nás jede reklamní spot link
Ta hudba je skvělá :-)
dado "banda zelenejch" ? jmenuj :D
a zas je tu banda zavístlivcov zo strany zelených:D:D smejem sa
k veci... toto čislo je jednoznačne sposobené nedostatkom hier ale aj tak je to masaker
měl sem možnost si ji zahrát ale po pravdě dost nudná hra
Ještě, že ta xbox komunita je tak vyspělá, že nechodí břečet do playstation novinek :-)
Jestli hra prodá 2 mega za měsíc, tak to bude mega úspěch na takovou sérii podle mě.
a zase jsou tu pubertalni fakani a leči si tu svoje mindraky... :D a dobre na tom je, že PS4 doma nemaju...
drogbazzzz:a rok čekat? předpokladam, že viš co je kalendař a doma ho maš snad.. a rok ma 12 měsicu a za tu dobu vyjde spousta her... samozřejmě pro lidi co maji konzoli na hrani a ne na onanovani!!
MjollniR: A ty si Knacka hrál?
faajne čisla... jen at se prodava!!!
První opravdový next-gen hit.
snad to nebude taková bída jako byly díly na ps3! Dneska po práci to začínám hrát a v pondělí prodávám. Protože co s hrou, kterou dojedu za vejkend, že?