The Adventures of Tintin

Tvoje reakce na článek
Galerie

























novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (9)
xDante1986
Kachlo asi zjistil že jde dát hodnocení nižší než 7 tak chtěl vyzkoušet jestli to fugnuje [s16]
tak pre mojho 14 mesacneho syna a nie pre tynedzerov od 12 rokov nie dakujem nekupim
ocenuju multiplatformu...
ta hra je pánové prej skvělá, přirozeně pokud jde o Nintendo, ostatní konzole neřeším, protože za to nestojí. Takže pokud nemáte doma Nintendo, doporučuji si koupit třeba člověče nezlob se, protože na PS a XBox budete mít pokaždé hry co by se nevyplatilo koupit ani za těch 200,- chuděrkové.....[s12]
Docela se také divím, že zrovna toto vyšlo v diskové verzi a ne na PSN (i když já nejsem proti,ale na druhou stranu na PSn vychází hry,které by si disk zasloužili určitě víc). Jinak hra se mi na první pohled líbí,je vidět, že se Ancel inspiroval svým Raymanem. Ale že se kooperativní mod otevře až po dohrání singlu se mi zdá divné...
Točení odpadu?? Viděl jsi to vůbec??
Hra podle filmu dopadla otřesně?? To je mi ale překvapení... [s6]
Tahle hra by měla bejt za max 300Kč na PSN/XBLA. Prodávat jí jako retail za téměř plnou cenou je nesmysl....
No kvůli filmu, který byl opravdu vyníkající, to možná pořídím za cenu do 100kč. [s16] Za víc určitě ne!
No prostě další ptákovina....co že to ještě nezfilmovali???...A jóó LUZÍNEK AUTOMOBILISTA!!!!!....to bude asi určo REAL DRIVING CAR SIMULÁTOR!!!!....bože kdy už přestanou s točením odpadu a výrobou odpadovejch her!.....asi nikdy :-(((((...njn