Shift 2: Unleashed

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
fórum
Steam machine
Komentáře (9)
tak i kdyz pozde, tak prece.. alespon mam opravdu natestovano:
GT hraju par let a nikdy sem ani nepripustil vlozit neco jineho z automobiloveho herniho smeru do sve PS3, pred nedavnem sem presto poridil shifty2 a musim rict, ze sem celou tu dobu delal velikou hloupost.
shifty jsou oproti GT5 opravdu malou hrou, ale jen do rozmeru v moznostech hry... kdyz si srovnam vizualni spracovani, jizdni vlastnosti (vždy vše off) a nedej boze i ty zvuky, tak je vitez doma..: SHIFT2
a ano, je to i na osobnim nazoru, ale pro me, cloveka ktery rad simulace, je shift v tomto souboji jasny vitez....
amen
koupil sem a pařím a dostal sem k ježíšku i volant GT force... dle mě to bude pecka..
Zkousel jsem to na PC. Ovladani a chovani aut je jak sankovani. Podle me dost spatne a leze to na nervy.
Po 9/10 jednicce uz vam ty hodnoceni NEVERIM - jednicka hrozna arkadosracka, 2 hodiny mi zabralo jen nastaveni volantu - nebrat .... nikdy vice NFS .....
hippus13: Ze jo, v Needech jsou vsude ty svetylka a rozmázání a je to kůl a tak .....
Pro mě je lepší Need,tam mám pocit rychlosti v GT5 když jedu 240 tak to vypadá jako když jedu do práce a lechce spěchám.Ale je to o vkusu,GT5 má zase lepší tuning a s autem jde dělat spousty úprav a Need je spíše arkádovější a v tuningu se víceméně opičí po GT5.A proto mam hry obě,mám rád na výběr.[s6]
Mě Shift 2 na PS3 taky hodně zklamal.. Kariéra mě vůbec netáhne a design je dost ubohý, auta plavou ještě víc jak v jedničce.. Některé zvuky jsou přímo iritující jako například zvuk brždění, který má stejnou intenzitu jako kdybyste stáli venku a ne jeli v autě a po najetí na ty kousky gumy mimo ideální stopu mě připadá, jako kdybych slyšel pořát stejnou smyčku.. No, ale každý si všímá něčeho jiného.. Doufám že mě po čase přitáhne jako jednička ale zatím mě připadá horší protože člověk čekal že když je to dvojka tak už tam bude spousta věcí dotažených a osvědčené zůstanou ale to není dvojka ale jako by úplně jiná hra když to přeženu... Ale hodnotit ji zatim nechci, strašně rád bych věřil že mě nakonec přitáhne jako jednička.. Sterilní GT5 mě přijde zábavnější protože tam jsou auta opravdu auta.. [s5][s13] Nechápu proč auta při hře v 80 plavou o 300% víc jak ojetá Felina ve 100 a to jsou nová a mají ,, sportovní gumy a přítlak" čekal sem že konečně budou držet jako klíště..
tak zase taková " bomba " to není .Hru mám hned od data vydání , grafika je celkem slabá , nehledě , že hra se občas zpomaluje , pro mě spíše zklamání
taky určitě pořídím, zkoušel jsem to na pc a bomba !
po dlouhy dobe zas needy co poridim :D tesim se na Brno