Oddworld: Stranger’s Wrath HD

Tvoje reakce na článek
Galerie























novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Originální arkádová verze bojovky Tekken vyjde tento týden pro konzole
novinka
Akce Doom: The Dark Ages dostane začátkem července podporu nové verze PSSR
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
fórum
Think before you sleep
novinka
SEGA vydala Sonic Frontiers: Definitive Edition pro Nintendo Switch 2
novinka
Začíná se spekulovat o ceně hry Grand Theft Auto VI. Je možné, že si připlatíme
Komentáře (11)
Krásný remake,takhle to má vypadat!Sice jednoduchý příběh,ale to vše je doplněno na chytlavé hratelnosti.Délka kampaně přes 10 hodin.
Nevím jaká ta hra bude tak se nechám překvapit ale doufám že dobrá [s14]
No dle videa[s8]...novej typ hry,ale mě tohle video neoslovilo a nepřesvědčilo o možný koupi.Možná to bude slušnej kousek pro novopečený ( možná i starší[s14]) pařany,ale jako "pamětník" starýho Abeho,kde si člověk musel pomalu roztavit hlavu přemejšlením[s3] aby se hnul dál,mě tohle určitě nechytne...Ale ta muzika ve videu mě zase oslovila hodně...[s16]
Stará dvoudílná klasika je zkrátka o něčem úplně jiném a ta mně bere mnohem víc. Právě na tu starou klasiku předělanou do HD se těším. Tohle mně na vždy mine. Ale určitě si zaslouží pochvalu za snahu tak dobře oprášit starší titul.
Doufám, že pro nás Oddworld inhabitans chystají ještě to regulerní 3.pokračování o kterém se holedbali už před více než 10 lety.
no uz se moc tesim az si to zahraju, munch's oddyssey byla pecka, takze o stranger's wrath pochyb nemam
uroboros: Dit abe je stale takova sračička. V stranger wrath nehrajes za abeho , ale za strangera !
Abe byl vždycky taková sračička kterou zabil každej prd takže člověk musel přemýšlet co udělá a oni z něj udělají Ramba [s6] vtip roku
Je to pecka [s16]
Já měl neskutečně rád Abeho, tohle je už uplně něco jinýho.
Uz to prochazim po treti.Je to pecka.Oddworldy jsou vsechny kvalitni gamesky.