Dead Space 2

Tvoje reakce na článek
Galerie




































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
Komentáře (25)
DS je boží,hlavně první díl,který se hraje a vypadá i dnes parádně 🙂
@Marty: Taky mám krabičky všech tří dílů....
No ale pokud to bude duchovní nástupce v podobné kvalitě, bude to i tak mrda. Mně nejvíc vtáhla atmosférou jednička. Ještě teď mám husinu, když vzpomenu na průchody chodbami USG Ishimury.
MCJoel: Zrovna jsem to viděl na Twitteru, do háje to mě nahypovalo jak sviňa!
majstrovské dielo
dost dobra hra , ale ten nesmrtelnej bossak na koncu . . . z toho me hrabalo !! :D
Skvela gamesa...(grafika,hratelnost,lekacky,obtiznost,zvuk,atmosfera,...) takle by se meli delat pokracovani-za me 10/10
v cestine 2 neni?
pro me zklmani co se tyce ceskeho prekladu =o(....ted abych se zacal ucit anglicky =o(
DS 2 je pokracovani jak ma byt. Vic druhu zbrani,necromorfu,atd..Moc se mi libila navsteva Ishimury a ten konec...EPIC
Chybeli mi jen ti vetsi bosove z jednicky,jinak nemam co vytknout,pro me jasnych 10/10 !
online multiplayer je hustý :DDD
Pfff ten hard core je jako že bez cheackpointu ? Jako když si to uložím v chapteru 5 a jdu dál zemřu třeba v chapteru 8 tak začínám opět v chapteru 5 ???
Pěkně napsaná recenze. Hra je to opravdu výborná. Více dialogů a střihových scén dalo více prostoru pro detailněji a lépe pojatý příběh než v jedničce. Výtvarný tým si zaslouží pochvalu, stejně tak tým který stojí za prácí se světlem, zvukaři taktéž odvedli výbornou práci, hudba opět skvěle reaguje na situace a výborně padne do nálady celé hry. Hratelnost ne třeba komentovat, to si každý zažije podle svého cítění. Devítka rozhodně zasloužená
Je to nádherná ukázka prvotřídní symfonie práce grafiků,osvětlovačů,hudebního skladatele a psychologů se zaslouženým doktorátem.Jako Air On A G String od Johanna Sebasiana Bacha ve vážné hudbě. Atmosféra a filmovost zpracování je zkrátka jedinečná.Po dlouhé době první hra,která má na svědomí obtisk mého křečovitě staženého svěrače v pohovce. A to po tak dlouhé době,že si ani nevzpomínám,která hra byla ta předchozí,ale asi jednička DS.Zkrátka BOMBA !
spise by me zajimal ten hard core,bo zitra k nemu dojdu a nevim co cekat.jinak mam collector's edition takze hned jak blikne platina tak extraction to jisti :P
Hráli jsme PS3 verzi. Zítra bude recenze ještě na DS E :)
sir.cheese: Obal je vždy z té verze, kterou redakce hrála.
Asi hrála redakce PS3 verzi, ale je to jedno, protože DS2 bylo od základu dělané na PS3, pak předělané na Xbox 360. To aby se vyhnuly tomu, že bude Playstation verze mít chyby.
Obyčejná survival střílečka, která má k pořádnýmu hororu míle daleko.. moc nechápu její obrovskou popularitu..
Super gamesa!!
super hra ,ale nesouhlasim s poslednim odstavcem,1dil byl lepsi,hororovejsi a klaustrof. proste ishiomura byla dokonala,uprime todle je spise hra na palici v tom smyslu ,ze po3 dnech vam z toho hrabe ,z tech zvuku a septani nez z lekani,xD,jinak rozhodne doporucuju kdo nemel special edici,at jde i do toho ds na store, je to perfektni a da to celou tu kostku dohromady,navic je tam dokonale ukazano co se vlaste tem lidem v hlave deje[s16]
stahnul sem demo a uz se tesim na origo! dneska pro ni letim! tak se tesim.. demo je uzasny!!
I LOVE DS2
Nepoznam lepši hru nez tahle.Prošel sem to 4 krat ale furt mi nestači a ten hard core mod....no tak na tom sem si trošku potrpel [s14]
Jenom dotaz na tu Hardcore obtížnost, je to težký jen tim počtem savů, a nebo sou i příšery o dost tužší než třeba na normal obtížnost
jj dostal sem na hardcore zhruba do půlky , těsně před dalším ( v pořadí už 2 sejvem ) a bum mrtev ...a hodilo mě to zpět na 2 chaptr :)) ...na palici !! :))[s5]