Bodycount

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
novinka
Deborah Ann Woll: O God of War Laufey jsem věděla téměř deset let, kostka tam byla od začátku
novinka
Nové záběry z hraní závodní hry Star Wars: Galactic Racer, má jít o nástupce Burnoutu
novinka
Lords of the Fallen II byl odložen na začátek příštího roku
novinka
Začátkem srpna proběhne prezentace THQ Nordic Digital Showcase
novinka
Francouzské studio Douze Dixièmes končí, vytvořilo výbornou hru MIO: Memories In Orbit
novinka
First-person střílečka CULTIC konečně míří na konzole
novinka
Todd Howard: Viděl jsem Marvel's Blade a vývojáři odvádějí skvělou práci
novinka
Ve čtvrtek proběhne prezentace CAPCOM Spotlight, zaměří se na hry jako Dragon's Dogma II: Dark Arisen a Onimusha
Komentáře (12)
stillalive
takhle jsem to chtel napsat stalo se mi uplne to stejny :)))))) ani zadarmo by me to asi nebavilo tohle fakt ne je to spatna hra.
Mno a je to... "Tak to vypal Karle, stejne uz tam toho vic nenaperem." takovou nejakou predstavu mam o vzniku teto hry. Poprve za mou karieru hrace souhlasim ze tohle snad ani nemelo vyjit. 4 roky zpet a byla to bomba. Uz to nekdo psal- FAIL ROKU. Jinak kdo tohle srovnava s B.L.A.C.Kem (!) nikdy B.L.A.C.K nehral!
Čekal jsem po letech zase slušnou FPS, páč Black je pro mě do teď tou nejlepší, ale tohle je vážně epic fail. Ani to demo jsem nedohrál, jaká to byla nuda.
Totalni odpad!!!
za co ta hra dostala 5/10? tohle by nemělo mít ani 3/10 [s15][s15]
Z téhle ukázky mám tak akorát epileptickej šok a hudba je jak z herního automatu [s6]
Hrál jsem Demo. Přiběhl jsem hned ze začátku k ,,vojákům" o kterých jsem si myslel že jsou moji, stojím u jednoho z nich, rozhlížím se kdo po kom střílí, ale za chvíli ten u kterého chvíli stojím začíná do mně pálit ,,aha, to bude asi nepřítel". AI? Ta tady neni vůbec žádná. Po tomhle jsem to okamžitě vypnul a smáznul. Za plnou bych nedal ani stovku.
veľmi ma táto hra sklamala, hral som demo, čítal recenzie no nič ma nepresvedčilo žeby to bola niečim výnimočná hra, keďže nemám doma tlačiareň na peniaze tak ju určite kupovať nebudem
já demo hrál asi 2 minuty, pak letělo z ps3. plnou hru bych nechtěl ani zadara[s12]
dalo se čekat u dema mi stačilo dojit k prvnim nepřátelům a stačilo, hned sem měl jasno jak to dopadne:D škoda no
Tohle nemá s Blackem nic společného protože Black byla super hra.
Tato hra je bohužel Epic fail :-(. Black je pro mě klasika a tohle je jedno z nej zklamání roku