Bethesda žaluje fanstránku Falloutu

Tvoje reakce na článek
Galerie



































novinka
Microsoft zvedne od srpna cenu konzolí Xbox Series X/S
novinka
Známe českou cenu hry Grand Theft Auto VI
novinka
Studio Bungie oznámilo velké propouštění, o práci přišli téměř všichni vývojáři Destiny 2
novinka
Marathon dostane příští měsíc další důležitý update, v září odstartuje třetí sezóna
novinka
Podívejte se na video z hraní nadějné akční RPG hry Beast of Reincarnation
novinka
Capcom představil nový update pro Dragon’s Dogma II i zveřejnil nové obrázky k rozšíření Dark Arisen
novinka
Hra Cronos: The New Dawn na sebe po devíti měsících vydělala
novinka
Nová multiplayerová hra Empulse vyšla v předběžném přístupu na PC a Xbox Series X/S, PS5 verze se opozdí
novinka
Fyzická edice hry Grand Theft Auto VI bude obsahovat pouze klíč ke stažení z digitálního obchodu, představena Ultimate edice hry
novinka
Nejlepší zážitek má Grand Theft Auto VI nabídnout na konzoli PS5
Komentáře (25)
Nijak neposkvrňuje značku, nýbrž rozšiřuje popularitu. (v malém měřítku, ale přece) To opravdu nechápu.. co dodat.
A zákazník má zase právo na reklamaci jakkoliv vadného produktu. Příkladem bych uvedl zabugovanou hru Skyrim, která se ještě nedočkala úplného vyladění. Mam je taky za to žalovat? Idioti.
chtěl jsem si někde koupit Fallout 3 na PS3, když jsem to ještě nehrál a po tomhle si to jdu za trest stáhnout na kompa z Torrentu... Ale zabugovanej Skyrim me na PS3 baví tak jako tak, to jim musim uznat :D
jelikož často věci nejsou takové,jak se na první pohled zdají být,počkám schválně ještě pár dní a teprve pak napíšu svůj názor.
no doprdele jeste ted musim vsechny plakaty postrhavat a jit uklidit pod zamek co kdyby me nahodou Bethesda zazalovala nebo jine vyvojarske firmy [s6] [s6] [s6] [s6] [s6] [s6]
Tak jsem jim take napsal tuze nepekny e-mail [s4]
Místo žaloby by ho měli zaměstnat asi ty plakáty byly kvalitní a byl o ně zájem když to dokázalo nasrat celou Bethesdu. Jak již psal někdo nahoře kdyby to prodával za prachy, dalo by se to pochopit, ale on jim tím co udělal projeví obdiv a oni ho sestřelí. To je jak kdybych si doma upekl dortu nabídl ji návštěvě a zažalovala mě asociace cukrářu že jim beru kšefty[s6]
Tohle bych čekal jedině v česku, ale jinde?[s6] NEHORÁZNOST!!! [s8][s8]
Tak tímhle mě Bethesda teda naštvala[s3]Měli by bejt rádi,že mají fanoušky a dělají reklamu jejich hře a,že jí mají tak rádi a oni místo toho radši žalujou obyčejné lidi,kteří si nenahrabali jako oni[s3]Tohle je teda vrchol.
ted jsem napsal bethesde mail, ze toto se fanouskum nedela a mely by se nadsebou zamyslet:) Byt tim typkem tk je zaluju za to ze do sveta vysla beta verze skyrimu
Ten závěr jeho dopisu té právnické firmě je epic:
Sincerely Fus Ro Dah [s3]
už jsem těm zasranejm zmrdům napsal, kdyby se raději naučili programovat, kód svých her maj napsanej prasácky, ale šikanovat fanoušky....wtf!!!
tady je kontakt, takže kdo nechce jen kecat...
link
To je více než smutné...
teda když čtu něco takovýho, tak mě štve, že jsem za fallout 3 i new vegas zaplatil :(
Ano Betsheda, jedna z nejarogantnejsich firem co znam, nesnasim ji kvuli tomu. Ani korunu do nich bych nevrazil, jedine warez
[s6][s6][s6] Betsheda FAIL roku 2012. [s6]
hamba velebnosti du blejt
Toto je absolutně absurdní Bethesda nemá co na práci tak dělá lidem jen zla. Za chvilku budou žalovat snad i za unboxing jejich hry na youtube...
To je naprostej dukaz toho jak vyvojari kaslou na sve bestfan a jde jim jen o $.NERD'$.[s3]
Cože? Oni žalujou vlastního fanouška? To sou ale dementi! Teď budem žalovat my je že prodávají zachybovaný hry jako Skyrim.
Prasata, víc se k tomu nedá dodat...
idioťi
Vsak si prectete co jim napsal. Like a boss :D
neprodaval , tohle je naprosta demence ! opravdu me vyvojaři začinaj posledni roky naprosto vytačet .
A prodával ty plakáty za peníze ? Jestli ne tak bethsedu nechápu ...